SZYBKI KONTAKT KONTAKT

zdjęcie
zdjęcie

JAK DZIAŁAMY ?

undefined


Kocham Wodę Sp. z o.o. – to dynamicznie rozwijająca się firma, której powstanie jest rezultatem zamiłowania do wody, natury i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Oferujemy automatyczne dystrybutory wody, najlepszych włoskich producentów – Zerica, Asset Italia, w oparciu o umowę najmu. W okresie najmu dystrybutor pozostaje własnością Kocham Wodę Sp. z o. o, a klient płaci miesięczną opłatę z tytułu korzystania z dystrybutora. Kocham Wodę Sp. z o. o zapewnia montaż, szkolenie i serwisowanie dystrybutora.

 Nasze automaty do wody dostarczamy do hoteli, restauracji, biur, magazynów i dużych zakładów produkcyjnych, szkół oraz punktów obsługi klienta.

 Firmy, zwłaszcza średnie i duże, coraz częściej decydują się na nasze urządzenia, gdyż dzięki temu zyskują nieograniczony dostęp do czystej wody – zimnej, w temperaturze pokojowej oraz gazowanej.

 Używając naszych dystrybutorów klienci płacą tyko za dzierżawę urządzenia, a nie za zużytą ilość wody. Stała miesięczna wysokość faktury ułatwia pracę księgowych i planowanie budżetu firmy.

Kocham wodę Sp. z o.o. przywiązuje szczególną uwagę do ochrony środowiska. Używanie automatycznych dystrybutorów ogranicza produkcję i zużycie plastikowych butli i butelek, przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski.

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

ADMINISTRACJA - (22) 242 85 11

OFERTY - (+48) 605 051 880                                           

SERWIS - (+48) 726 333 332

E-MAIL: serwis@kochamwode.pl

ROZLICZENIA - (22) 242 85 07

E-MAIL: biuro@kochamwode.pl

Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa