SZYBKI KONTAKT KONTAKT

zdjęcie
zdjęcie

TECHNOLOGIA FILTROWANIA

W naszych dystrybutorach woda z sieci wodociągowej poddawana jest wielostopniowym procesom filtracji. Filtry AP2-G usuwają wszystkie zanieczyszczenia, jednocześnie zachowując składniki wody, które mają pozytywny wpływ na organizm człowieka. Zastosowany w filtrze blok węglowy najnowszej generacji zatrzymuje chlor, który powoduje nieprzyjemny smak i zapach wody. Filtr wychwytuje nawet śladowe ilości cząstek organicznych, które mogą odpowiadać za ziemisty lub chemiczny posmak wody oraz ogranicza niebezpieczeństwo wystąpienia w wodzie cyst Cryptospridium i Giardia, które mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia człowieka. Po przejściu przez filtr woda jest krystalicznie czysta i smaczna.

Wykorzystanie zaawansowanej technologii filtracji umożliwiło zmniejszenie gabarytów filtrów, dzięki czemu są one wygodniejsze i bardziej ekonomiczne w użyciu.

Filtry wykorzystywane w naszych dystrybutorach są testowane na zgodność z NSF/ANSI standard 42 i 53 oraz posiadają atest Państwowego Instytutu Zdrowia.

undefined

 ZAAWANSOWANA HIGIENA PANELU DOTYKOWEGO

W miejscach publicznych, biurach i szkołach, dystrybutor do wody jest używany systematycznie przez wiele osób, które zawsze dotykają przycisk dozownika. Pozostałości zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w miejscu pomiędzy klasycznym przyciskiem a powierzchnią dozownika stanowią podatny grunt do rozwoju bakterii i grzybów. W celu wyeliminowania tego ryzyka dystrybutory wody wyposażono w płaską, gładką klawiaturę dotykową, dzięki czemu panel łatwo czyścić, co gwarantuje higieniczne warunki używania dystrybutora.

undefined 

Po każdej wykonanej operacji mała ilość wody pozostaje zablokowana w miejscu jej wypływu. W momencie, gdy dozownik nie jest używany przez kilka dni, woda w "kraniku", która pozostaje w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym, może stać się niesmaczna. Rozwiązaniem tego problemu było wynalezienie systemu ozonowego oczyszczania dyszy. Dzięki tej rewolucyjnej technologii elektromagnetyczne zawory i obwód, który łączy je z punktem wydawania wody, całkowicie odcinają wodę po każdej przeprowadzonej operacji, pozostawiając "kranik" pustym.

W przypadku, gdy dystrybutor wody nie jest używany, czyszczenie okresowo załącza się automatycznie. Czyszczenie to redukuje bakterie, które mogły rozwinąć się w punkcie wydawania wody.

undefined


 OZONOWE CZYSZCZENIE DYSZY

Jednym z najtrudniejszych problemów do rozwiązania, tak samo poważnym jak rozwój bakterii wewnątrz dystrybutora, jest stagnacja wody w obiegu.

 KARTA KONTROLI PRZYDATNOŚCI FILTRA

Każdy dystrybutor wyposażony jest w gniazdo na kartę chipową, dzięki której monitorujemy zużycie filtra do wody. Dzięki temu dozownik używany jest w sposób prawidłowy, a dostarczana przez niego woda jest idealnie czysta. Oprogramowanie nieustannie monitoruje parametry optymalnych warunków pracy dozownika i ostrzega użytkownika za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych w sytuacji wystąpienia jakiegokolwiek problemu.

 

OFERTY - (+48) 600 409 600                                           

E-MAIL: biuro@kochamwode.pl

SERWIS - (+48) 726 333 332

E-MAIL: serwis@kochamwode.pl

ROZLICZENIA - (22) 242 85 07

Kocham Wodę sp. z o.o. 

ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa