SZYBKI KONTAKT KONTAKT

zdjęcie
zdjęcie

 INSTALACJA

Instalacja urządzenia oczywiście pozostaje po naszej stronie. Aby przebiegła ona szybko i bezproblemowo z Państwa strony potrzebujemy dostęp do źródła wody (możemy doprowadzić wodę wężykiem o przekroju 6 mm na odległość do 30 m od ujęcia wody) oraz do źródła prądu. 

Resztę szybko i profesjonalnie załatwi nasz wykwalifikowany serwis. Każdy montaż kończy się protokolarnym odbiorem urządzenia przez klienta i szkoleniem z obsługi dystrybutora.

 WYMIANA FILTRA

Wymiana każdego filtra przebiega szybko, czysto i sprawnie. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie oraz głowicy, w której montowany jest wkład filtracyjny, nie jest wymagane zamykanie dopływu wody, a wymiana odbywa się w standardzie sanitarnym (SQC – SanitaryQuickChange). Osoba dokonująca wymiany nie ma bezpośredniego kontaktu z brudnym wnętrzem filtra. Wystarczy tylko ¼ obrotu, aby odkręcić i odłączyć zużyty wkład od głowicy, a następnie zamocować nowy. Nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Ogranicza to do niezbędnego minimum czas potrzebny na wymianę filtra.

 SANITYZACJA

Sanityzacja jest to proces przeprowadzany raz w roku przez nasz serwis. Polega na dezynfekcji wszystkich układów wewnątrz urządzenia. Czynność ta zajmuje serwisantowi około 30 minut.

 WYMIANA BUTLI CO2

Na początku współpracy klient otrzymuje pełną butlę CO2 3,7 kg. Z każdego kilograma gazu otrzymujemy około 170-180 litrów wody gazowanej, co w przeliczeniu oznacza, że zapewniamy klientom ponad 600 litrów wody gazowanej.

Na życzenie klienta dokonujemy odpłatnego napełniania i wymiany kolejnych butli CO2.

We wszystkich sprawach związanych z serwisem należy kontaktować się na mail serwis@kochamwode.pl oraz na numer 726 333 332.

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

ADMINISTRACJA - (22) 242 85 11

OFERTY - (+48) 605 051 880

SERWIS - (+48) 726 333 332

ROZLICZENIA - (22) 242 85 07

E-MAIL: biuro@kochamwode.pl

Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa