Dystrybutory wody Białystok

Chcesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do krystalicznie czystej wody? Odpowiedzią na takie potrzeby są zaawansowane dystrybutory, filtrujące wodę pozyskaną bezpośrednio z sieci wodociągowej. Wystarczy chwila, by ciesz została dokładnie oczyszczona, a jej walory smakowe się poprawiły.

Liczne atesty, certyfikaty, a także grono zadowolonych Klientów z całej Polski, także z Białegostoku, dowodzą skuteczności tego sprzętu.

Na czym polega filtracja przeprowadzana przez dystrybutory wody dla firm?

Dzięki temu, że w urządzeniach wykorzystane są jedynie najwyższej jakości filtry, woda pochodząca z dystrybutora zostaje pozbawiona jakichkolwiek cząstek organicznych. Ich obecność pogarsza smak napoju oraz negatywnie wpływa na nasze zdrowie, szczególnie jeśli są to np. cysty Cryptospridium i Giardia. Zaawansowany dystrybutor wody do biura to stuprocentowa pewność, że woda została oczyszczona w taki sposób by była w pełni bezpieczna dla zdrowia człowieka.

Rozwój nowoczesnych technologii wpłynął na stopniowe zmniejszenie gabarytów filtra. Obecnie rozwiązanie, mimo wysokiej sprawności, cechuje się niewielkimi rozmiarami. Gdy do tego dodamy estetyczny design urządzenia, otrzymamy elegancki sprzęt, który bez trudu będzie pasował do wystroju:

  • szkół i uczelni,
  • gabinetów lekarskich,
  • biur,
  • innych placówek prywatnych i publicznych.

Woda do biura Białystok - oszczędzaj pieniądze i dbaj o środowisko

Wiele współczesnych technologii dowodzi, że możliwe jest jednoczesne oszczędzanie i dbanie o stan środowiska naturalnego. Podobnie jest z dystrybutorami wody w Białymstoku. Nieprzerwany dostęp do czystej wody to w praktyce koniec zamawiania butelkowanego napoju. Wydasz mniej pieniędzy i przy okazji ograniczysz ilość plastiku w obiegu. To ważne, bo przy obecnym stopniu zanieczyszczenia planety sam recykling to zdecydowanie za mało.

Dystrybutory wody dla firm - poznaj bliżej ich możliwości

Projekt dystrybutora stworzono z myślą o wygodzie użytkownika. Gdy sprzęt nie jest używany, automatycznie włącza się czyszczenie okresowe redukujące rozwój bakterii. Odpowiada za to dopracowany system ozonowego czyszczenia dyszy. W naszych urządzeniach znajdziesz gniazdo na kartę chipową. To za jej sprawą monitorowane jest zużycie filtra do wody. Odpowiednio wcześnie zostaniesz poinformowany, że zbliża się czas wymiany tego komponentu.

Wiemy, że o zdrowiu naszych użytkowników decyduje także stan panelu dotykowego. Każdy dystrybutor wody dla restauracji i dla innych firm posiada gładką klawiaturę, która utrudnia gromadzenie się zanieczyszczeń i znacznie ułatwia zachowanie panelu w nienagannym stanie. Urządzenie jest więc rozwiązaniem przemyślanym pod każdym kątem. Wszystko po to, by osoby, które nam zaufały, mogły cieszyć się pełnym bezpieczeństwem i codziennym komfortem. Serdeczne zachęcamy do bliższego poznania nowoczesnych dystrybutorów wody dla firm. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli dodatkowych informacji. Czekamy na Twój kontakt!