Dystrybutory wody Gdańsk - nowoczesna technologia w służbie Twojej firmy

Wykorzystywane przez nas rozwiązania przeszły wyczerpujące testy i są certyfikowane. Każdy dystrybutor wody, który trafia do naszych Klientów, jest sprawdzonym, kompletnym produktem, a jego użytkowanie nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami. Wspomnieć trzeba też o wysokiej wydajności i sprawności urządzenia. Proponujemy opcje o wydajności od 16 do aż 180 litrów na godzinę. To dlatego z naszej oferty korzystają zarówno mniejsze firmy, jak i placówki ze zwiększonymi potrzebami. Oba podmioty docenią to, że używanie takiego sprzętu jak dystrybutor wody do biura wiąże się z realnymi oszczędnościami. To zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja niż ciągły zakup wody w plastiku.

Woda do biura Gdańsk - troszczymy się o środowisko

Ilość trafiających do obiegu wyrobów z plastiku jest zatrważająca. Naukowcy biją na alarm i jednoznacznie stwierdzają, że sam recykling to zdecydowanie za mało. Najważniejsze jest to, by zmniejszyć użycie tego materiału. Oczyszczanie wody pozyskanej bezpośrednio z sieci wodociągowej to proces, który nie wymaga użycia plastikowych butelek. Wybierając dystrybutory wody dla firm, dokładasz swoją własną cegiełkę do budowy lepszego jutra.

Jak dystrybutor wody do biura wpływa na Twoje zdrowie?

W naszym sprzęcie wykorzystano filtry, które zapewniają:

  • oczyszczenie wody z cząstek organicznych, nawet jeśli występują one w płynie jedynie w śladowych ilościach,
  • doskonałe walory smakowe wody,
  • zatrzymanie chloru.

Technologia filtracji, na którą postawiliśmy, bez trudu rozprawia się także z takimi problemami, jak chociażby cysty Cryptospridium i Giardia. Sięgając po wodę z dystrybutora, zyskujesz pewność, że napój jest krystalicznie czysty i co za tym idzie, w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Dystrybutor wody dla restauracji i do biura w Gdańsku - jak wygląda codzienne użytkowanie sprzętu?

Wychodzimy z założenia, że sprzęty bazujące na zaawansowanej technologii wcale nie muszą być problematyczne w obsłudze, wręcz przeciwnie - praca z nim powinna być jak najbardziej intuicyjna. Czego możesz się spodziewać, umieszczając w swojej firmie dystrybutor wody do biura? Nasze rozwiązanie dowodzi, że nowoczesny, dopracowany sprzęt to codzienna wygoda użytkowania.

Urządzenie zostało wyposażone w komfortowy panel dotykowy, co nie tylko ułatwia korzystanie z dystrybutora, ale też usprawnia czyszczenie sprzętu. Osobom, które nie lubią niespodzianek, do gustu przypadnie to, że oprogramowanie zastosowane w dystrybutorze nieprzerwanie monitoruje parametry pracy dozownika. W rezultacie zostaniesz szybko poinformowany/na gdy pojawi się jakikolwiek problem lub przydatność filtra dobiegnie końca.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu naszych dystrybutorów? Z przyjemnością opowiemy o certyfikatach, atestach oraz różnorodnych możliwościach tego nowoczesnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszych zespołem ekspertów.