Woda do biura Kraków - kilka słów o naszej misji

Zależy nam na tym, by dbać o zdrowie naszych użytkowników i użytkowniczek. By zapewnić im smaczną, zdrową wodę, wybraliśmy rozwiązania z zakresu nowoczesnych technologii filtrowania. Co to oznacza w praktyce? Zanim woda trafi do kubka w Twoim biurze w Krakowie, przechodzi przez wielostopniowy proces filtracji.

W tym celu wykorzystujemy filtry 3M, doskonale radzące sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Oprócz tego gwarantują one lepsze doświadczenia smakowe, bo zatrzymują chlor oraz różnorodne cząsteczki organiczne, które zazwyczaj wpływają na nieprzyjemny posmak wody.

Jak jeszcze dbamy o zdrowie naszych Klientów i Klientek?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że w nieodpowiednio oczyszczonej wodzie mogą znajdować się groźne dla zdrowia człowieka cysty - Giardia i Cryptospridium. Decydując się na dystrybutory wody dla firm, nie trzeba martwić się tym problemem. Ciecz po przejściu przez filtry jest krystalicznie czysta i gotowa do spożycia. Do ochrony zdrowia należy podchodzić kompleksowo, dlatego tę kwestię uwzględniono także w projekcie urządzenia - konstrukcja została stworzona w taki sposób, by ograniczyć ilość zanieczyszczeń znajdujących się na przyciskach dozownika. Za sprawą gładkiej dotykowej klawiatury obsługa jest intuicyjna, wygodna i bezpieczna.

Dystrybutory wody dla firm - dowiedz się więcej o producentach urządzeń

Wiemy, jak ważne jest to, jakich partnerów dobieramy sobie do współpracy. Od początku naszej działalności stawiamy jedynie na wiodących producentów, których dystrybutory wody są doceniane na całym świecie. Oprócz wysokiej jakości rozwiązań nasi Klienci otrzymują w ten sposób pewność, że:

  • dostawa będzie terminowa
  • wobec pracowników i kontrahentów przestrzegane są zasady etyki

Dystrybutor wody do biura w Krakowie - ekologia i oszczędność

Hotele, restauracje, biura, szkoły, hale magazynowe i inne podmioty z Krakowa, wybierające nasze dystrybutory wody, wykazują odpowiedzialne i świadome podejście do kwestii ochrony środowiska. Funkcjonowanie naszych urządzeń to jeden z wielu dowodów na to, że ekologiczne postępowanie może przynosić oszczędności. Taka woda do biura w Krakowie to opcja bez ukrytych kosztów. Na uwagę zasługuje też fakt, że zmniejszenie gabarytów filtrów sprawiło, że korzystanie ze sprzętu jest jeszcze bardziej ekonomiczne.

Dystrybutor wody do restauracji i nie tylko - postaw na wygodę

Osoby, które decydują się na naszą ofertę, mają do wyboru dwie opcje. Proponujemy dystrybutory:
  • nablatowe,
  • wolnostojące.
Niezależnie od tego, na jakie dystrybutory wody do restauracji i innych firm padnie wybór Klienta - w obu przypadkach można spodziewać się tej samej, wysokiej jakości wody. Z przyjemnością opowiemy więcej o bezpieczeństwie naszych rozwiązań, różnicach między poszczególnymi typami dystrybutorów oraz kwestiach serwisu i przeglądów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.