Dystrybutory wody Wrocław

Dbamy o komfort naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że kluczem do ich dobrego samopoczucia jest zapewnienie im najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. W kwestii jakości dystrybutorów wody nie chodzimy na kompromisy. Co to oznacza w praktyce?

Po pierwsze decydujemy się tylko na współpracę z pewnymi producentami. Takie renomowane podmioty dają nam pewność że każde urządzenie wyróżnia się zaawansowaną, skuteczną technologią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci poszukują nie tylko funkcjonalności.

Woda dla biura Wrocław - jakie inne technologie zastosowano w naszych dystrybutorach?

Zadbaliśmy o to, by dystrybutory wody, które oferujemy, charakteryzowały się:
  • modnym designem
Nieważne, czy wybierzesz dystrybutory wody do biura, dla firm czy dla restauracji, możesz spodziewać się, że urządzenie będzie pasowało do wnętrza. Estetyczny wygląd świetnie wkomponuje się w każdy wystrój.
  • intuicyjną obsługą
Aby cieszyć się czystą wodą w biurze, nie trzeba uczyć się zaawansowanej obsługi urządzenia. Już od pierwszych chwil będziesz wiedział, jak skorzystać z naszego sprzętu.
  • bezpieczeństwem
Nowoczesne filtry zapewniają doskonałe oczyszczenie wody ze wszelkich cząstek organicznych w tym także cyst Cryptospridium i Giardia. Dystrybutory wody we Wrocławiu to nieograniczony dostęp do krystalicznie czystego napoju.

Nowoczesne podejście do procesu filtracji zdecydowało o niewielkim rozmiarze sprzętu. Wszystko za sprawą zmniejszenia gabarytu filtrów. Mimo że wyróżniają się małymi rozmiarami, są niezwykle skuteczne. Zanim zostaną umieszczone w dystrybutorze wody, przechodzą szereg testów. Naszym Klientom oferujemy jedynie przebadane i ekonomiczne w użyciu filtry, atestowane przez Państwowy Instytut Zdrowia, zgodne z NSF/ANSI (standard 42 i 53). Dzięki certyfikatom i atestom nasi odbiorcy zyskują stuprocentowe potwierdzenie jakości sprzętu.

Stosowane przez nas technologie ułatwiają codzienne używanie urządzenia. Dystrybutory wody dla restauracji czy do biura poinformują Cię o poziomie zużycia filtra. Parametry wody są nieprzerwanie monitorowane przez oprogramowanie - jeśli dozownik przestanie działać w optymalny sposób, sprzęt niezwłocznie powiadamia o tym użytkownika.

Dystrybutory wody Wrocław - zadbaj o środowisko

Cieszymy się, że jesteśmy częścią istotnej zmiany, bezpośrednio wpływającej na stan środowiska naturalnego. Dystrybutory wody w takich miejscach jak np. domy, biura, szkoły, placówki państwowe i prywatne, kliniki, magazyny oznaczają zmniejszenie zużycia plastikowych butelek. Ale satysfakcja ze wsparcia tak szczytnego celu to tylko jedna z korzyści, którymi mogą cieszyć się nasi Klienci. Firmy, decydujące się na nasz dystrybutor wody zyskują coś więcej niż satysfakcję płynącą ze wsparcia tak szczytnego celu. Oprócz tego mogą odnotować także oszczędności - wszystkie dystrybutory wyróżniają się wysoką wydajnością, sprawnością i na długo zapewnią Ci dostęp do czystej, smacznej wody. Zachęcamy do kontaktu!