Error get alias
FUTURA
Jeżeli szukasz uniwersalnego dystrybutora dla biura, to właśnie model Futura będzie najlepszym rozwiązaniem.
Dystrybutor wody Futura dostarcza wodę zimną oraz w temperaturze otoczenia, posiada również uchwyt na kubki jednorazowe.
Unikalny opatentowany system chłodzenia nie ma zbiornika ani pływaka, co eliminuje problemy konserwacyjne.
Z kolei zamknięta komora chłodnicza ze stali nierdzewnej jest zespawana ze sobą za pomocą srebra, materiału dobrze znanego z właściwości antybakteryjnych.
Z myślą o zwiększonym bezpieczeństwie model wykorzystuje również ekskluzywny system Silver Turbo Clean, który generuje wir wodny na wewnętrznych ściankach za każdym razem, gdy dozowana jest woda, co zapobiega tworzeniu się biofilmu.
W celu zwiększenia komfortu korzystania, dystrybutor został wyposażony w mikroprocesor, który kontroluje ewentualne wypływy wody, blokuje urządzenie w przypadku przepełnienia tacki ociekacza, jak również kontroluje zużycie wody oraz termin wymiany filtra wody.
Producent również zadbał o eleganckie linie i wygląd dystrybutora dzięki czemu Futura dobrze wygląda w nowoczesnych aranżacjach biurowych.

Warto zwrócić szczególną uwagę na wymiary: tylko 25 centymetrów szerokości i 17,5 głębokości.

Dozownik wody jest ustawiony na ergonomicznie idealnej średniej wysokości - czyli 106 cm od ziemi. Komora dozująca o wysokości 29 cm pomieści zarówno szklanki, jak i karafki - co zwiększa komfort korzystania.
Dla najbardziej wymagających również jest dostępna możliwość dodania logotypu firmy na dystrybutor.
Futura to idealny wybór, jeśli szukasz doskonałej jakości, kompaktowości i designu.
wymiary
1060mm X 250mm X 175mm
waga
28 kg
wersja
wolnostojąca
rodzaj wody
zimna, w temperaturze otoczenia
sterowanie
-
specyfikacje
Error get alias